Mehmet Asaf iki yaşında...

2009-02-09 16:53:00(çok şekeriz di mi)

Bugün Asaf ın doğum günü...
İyi ki doğdun paşam,iyi ki varsın,seni verene şükürler olsun... Şu geçen 2 yılda hayatımıza neler kattın neler...nice güzellikler getirdin beraberinde...Allahın bize bi lütfusun sen,mevlam seni ne de güzel yaratmış ve bize bağışlamış. Ömrün hayırlı olsun bebeğim...
Yazılacak çok şey,söylenecek çok söz var ama gönülde olan herşey dile gelmiyor işte...Mevlam bu güzellikleri isteyen herkese tattırsın inşallah...
Doğum günü bu yıl pazartesiye denk gelince, pazar akşamından kutlamaya karar verdik. Aslında bu sene hiç kutlamıcaktık ama son dakka verilen bi kararla "tamam" dedik. Çok geç vakitte davet ettik ama zaten  yabancı yoktu, o yüzden kimseye ayıp olmamıştır:) Herkes hazırlıklara yardım edince bana da bi çeşit salata ve temizlik yapmak düştü bu yüzden çok fazla paniklemedim:)) 25 kişiydik:))Pastamızıda son dakka seçtik ama gayet güzel oldu.Tam Asaf a göreydi,çok beğendi ama mumları üflemeye çekindi:))


Yusuf amcası yine Asafın gönlünü feth edecek bi hediye seçmiş,Ona bi at almış,kocaman çokta şirin bişi. ama atın kulağını çekince at sesler çıkarmaya ve kişneyip kuyruk sallamaya başlayınca bizimki ürktü ve yanına pek yaklaşamadı:) Esra ve Osman uzaktan kumandalı yarış arabası almışlar Asaf bayıldı,arabalar pistten çıkınca da çılgına döndü tabi:) Doğum günü çocuğu olarak çok şımardı ve herşeye ağladı durdu,huysuz sıpa:)) Başka hediyelerimizde gelmişti tabi,herkese teşekkür ettik,bizi mahcup ettiler,ama onlar istediler napalım:)))
Çok fazla fotoğraf çekemedik Asaf ın hırçınlığından:) En sonunda dayanamadı zaten üstünü başını da çıkarttı,bi badiyle kalakaldı,papyon pek tarzı diil zaten,gelemez öyle sıkıntılara:)))

(şımardık durduk bütün gece...)
Bu doğum günü de böyle geçti.Allah seneye de kutlamamızı nasip eder inş:))

0
0
0
Yorum Yaz